Filtr Hydrauliczny  SH 57116 V
Filtr Hydrauliczny SH57116V
SH 57116 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 117 / 111 mm
Średnica / Długość: 79 / 42 mm